tel. +420 778 044 944 | pikola@kafepikola.cz

Doprava zdarma nad 500 Kč

Kávové workshopy

Pokud vás káva přitahuje a chtěli byste se o ní dozvědět spoustu zajímavých informací, tak máte jedinečnou možnost zúčastnit se některého z našich kurzů, které probíhají právě v naší pražírně. Kurzy jsou vedeny našimi baristy a probíhají v malých skupinkách tak, abychom se vám mohli plně věnovat a předat vám naše kávové know-how.

CUPPING

Řízená degustace káv, na které poznáte konkrétní chutě, vůně i způsoby zpracování tohoto zázračného ovoce. Cupping je zábava na 40-50 minut a nepotřebujete k němu nic víc než trochu času, lásku ke kávě a chuť objevovat.

150 Kč | 40 – 50 min

ZÁKLADY PŘÍPRAVY FILTROVANÉ KÁVY

Filtrovaná káva je nejrozšířenější metodou přípravy kávy. Za 2 až 3 hodiny vás naučíme ji dobře a zdravě připravovat. Představíme vám naši oblíbenou metodu, kterou si sami vyzkoušíte a zároveň se dozvíte spoustu důležitých a užitečných informací o kávě jako takové. Ukážeme vám, že ke skvělému šálku kávy nepotřebujete drahý kávovar.

 1600 Kč | 2,5 hod

LATTE ART WORKSHOP

Kreslit obrázky do kafe je sexy! Nicméně to chce spoustu tréninku a know-how, které samouk získává hodně pomalu. Naučíme vás šlehat sametovou mikropěnu a kreslit nejen srdíčka, ale možná i labutě!

2700 Kč | 3 hod

ZÁKLADY PŘÍPRAVY ESPRESSA

Máte doma kávovar, ale nedaří se vám z něj dostat to pravé? Chcete si doma zařídit malou kavárnu a nevíte si rady? Naučíme vás správně připravovat espresso a cappuccino a rádi poradíme s výběrem vhodného vybavení.

2200 Kč | 3 hod