tel. +420 776 651 452 | info@kafepikola.cz

Doprava zdarma nad 1.000 Kč

Honza Holouš

Pikola Olomouc

Naše kavárna má nový přírůstek. Nedaleko Horního náměstí v Olomouci jsme po několikaměsíční práci otevřeli malý espressobar. Najdete ho na adrese Ostružnická 30 a otevřeno bude mít každý den od pondělí do neděle. Na prvotřídním vybavení vám zde připravíme kávu s sebou, ale najdete zde i část naší sezónní nabídky, Pikola produkty a něco malého sladkého ke kávě.

Prostor vznikl z průchodu do obytné části domu a z nefunkční výlohy k vedlejšímu obchodu. Podařilo se nám vytvořit prostor 1,5 x 6 metrů, který parádně sedí k našemu jménu Pikola. Interiér je laděný do stejné barevné kombinace jako v Šumperku. Vsadili jsme na opálené dřevo, které je pro nás signifikantní a kombinaci černé, bílé a zlaté barvy. Budeme moc rádi, když se zastavíte na výběrovou kávu a dáte nám vědět, jak vám chutnala. Celý projekt má na starost náš kolega Honza, který u nás přes půl roku pracoval, aby načerpal zkušenosti a atmosféru naší kavárny. Prošel si náročným školením, které je pro provoz nesmírně důležité. V podstatě se jedná o naši první franšízu, kterou bychom rádi po pořádném otestování rádi nabídli dál.

Poslechněte si poslední díl našeho podcastu, kde se s Honzou bavíme o celém projektu i o tom, jak začínal s kávou a co dělal předtím.

Pokud jste na instagramu, tak mrkněte na profil Pikola Olomouc.