tel. +420 776 651 452 | info@kafepikola.cz

Doprava zdarma nad 1.000 Kč

Okýnko do jiného světa

Covid 19 postihl všechny gastroprovozovny včetně té naší. Ze dne na den jsme byli nuceni zavřít a nevěděli, co se bude nebo nebude dít. První víkend jsme měli povoleno prodávat z okýnka, ale následně jsme zavřeli úplně. Naše morální přesvedčení nám nedovolilo riskovat zdraví našich zaměstnanců, bez kterých bychom nemohli fungovat. Část našeho týmů zůstala doma úplně, ostatní se pomalu začali přidávat při úklidových pracích, natírání, malování apod. Po této přechodné době jsme se rozhodli otevřít výdejové ,,okýnko’’, které skvěle fungovalo o víkendech, ovšem v týdnu jsme nebyli schopní pokrýt odpolední provoz, takže to nedávalo smysl. Pořád nám nedocházelo, co se děje. Vše se měnilo ze dne, na den. Ulice byli prázdné a tiché.
Na začátku dubna jsme změnili provozní dobu okýnka na čtvrtek, pátek, sobotu a neděli a konečně přidali i odpolední časy provozu. Díky rychlé spolupráci s Creepy studio jsme byli jedni z prvních, kteří měli na webu objednávkový formulář, kde si zákazníci mohli rezervovat předem cokoliv z naší nabídky.
Také se nám podařil rozhýbat e-shop, který nám dával docela zabrat. Moc děkujeme za spoustu objednávek, které nás drží při životě. S těmito systémy se snažíme naučit co nejrychleji pracovat, ale samozřejmě děláme spoustu chyb a vážíme si vaší tolerance.
Stále pečeme dorty na objednávku, pražíme kávu a doufáme, že vše brzy skončí. V kavárně je prázdno a hosty i nadále vidíme pouze za okýnkem. Je to jako koukat do jiného světa. Nad věcí nás drží pozitivní myšlení a skvělý tým, který se celou situací ještě více sblížil. Vyčerpali jsme všechny své finanční rezervy. Všechny investice, co jsme plánovali na letní sezónu jdou stranou. Nevíme, jestli se všechno vrátí do starých kolejí, ale stejně se hrozně těšíme na moment, kdy vás zase pustíme dovnitř a přivítáme dobrou kávou.