tel. +420 776 651 452 | info@kafepikola.cz

Doprava zdarma nad 1.000 Kč

Pražírna

Každé zrnko kávy, které projde naší pražírnou nás zajímá. Šetrným pražením chceme podtrhnout původ kávy, neskutečně tvrdou práci farmářů a jedinečnou chuť. Ta je ovlivněna půdou, ve které káva roste, finálním zpracováním, správným skladováním a dalšími důležitými faktory. Používáme pouze výběrovou kávu, která je vždy na pomyslném vrcholu kvality. Každou várku kávy, kterou upražíme ochutnáváme, abychom zkontrolovali kvalitu.

Vy můžete téměř všechny naše kávy ochutnat v naší kavárně Pikola v Šumperku či v našich espressobarech v Olomouci a ve Zlíně. Naši baristé vám zde osobně rádi pomohou s výběrem.

Káva do vaší kavárny

Máme velkou radost, když se naše káva objeví v dobré kavárně. Pokud takovou máte nebo chcete mít, napište nám. Rádi vám pošleme vzorky naší aktuální produkce, poradíme s výběrem nebo školením pro vaše baristy. Pojďme se potkat nad šálkem dobré kávy.

Káva do kanceláře

Hledáte vhodnou kávu do vaší kanceláře či firmy?

Potřebujete novou energii pro sebe a své zaměstnance? Ať už jste ve firmě 2 nebo je vás třeba 20, tak pro vás máme řešení, jak mít skvělé kafe vždy při ruce.

Moc rádi vám poradíme s ideálním řešením a zajistíme vaší firmě pravidelný přísun kofeinu.

Ať už máte svůj kávovar, potřebujete vybrat nový nebo ho chcete jen půjčit, tak se nebojte ozvat. Sme tady pro vás.

Co můžete očekávat

  • Čerstvou kávu z lokální pražírny
  • Výhodnou cenu při pravidelném odběru
  • Poradenství ohledně výběru ideálního kávovaru
  • Jednoduchou formu objednávky
  • Doručení přímo do vaší firmy
Pauza

Pauza

V naší pražírně Pikola jsme vytvořili jedinečnou směs kávy PAUZA, která je vhodná jak do automatických, tak do manuálních kávovarů. Základem směsi je káva z Brazílie, která vyniká čokoládové-oříškovými tóny. Tu skvěle doplňuje lehce ovocná, sladká káva z El Salvadoru.