fbpx

tel. +420 778 044 944 | pikola@kafepikola.cz

Objednávky do 16.12. stihneme doručit pod stromeček.

Doprava zdarma nad 1.000 Kč

Pražírna

Každé zrnko kávy, které projde naší pražírnou nás zajímá. Šetrným pražením chceme podtrhnout původ kávy, neskutečně tvrdou práci farmářů a jedinečnou chuť. Ta je ovlivněna půdou, ve které káva roste, finálním zpracováním, správným skladováním a dalšími důležitými faktory. Používáme pouze výběrovou kávu, která je vždy na pomyslném vrcholu kvality. Každou várku kávy, kterou upražíme ochutnáváme, abychom zkontrolovali kvalitu.

Vy můžete téměř všechny naše kávy ochutnat v naší kavárně Pikola v Šumperku nebo v našem espressobaru v Olomouci. Naši baristé vám zde osobně rádi pomohou s výběrem.

Káva do vaší kavárny

Máme velkou radost, když se naše káva objeví v dobré kavárně. Pokud takovou máte, napište nám a rádi vám pošleme vzorky naší aktuální produkce, poradíme s výběrem nebo školením pro vaše baristy.

Káva do kanceláře

Hledáte vhodnou kávu do vaší kanceláře či firmy?

Potřebujete novou energii pro sebe a své zaměstnance? Ať už jste ve firmě 2 nebo je vás třeba 20, tak pro vás máme řešení, jak mít skvělé kafe vždy při ruce.

Moc rádi vám poradíme s ideálním řešením a zajistíme vaší firmě pravidelný přísun kofeinu.

Ať už máte svůj kávovar, potřebujete vybrat nový nebo ho chcete jen půjčit, tak se nebojte ozvat. Sme tady pro vás.

Co můžete očekávat

  • Čerstvou kávu z lokální pražírny
  • Výhodnou cenu při pravidelném odběru
  • Poradenství ohledně výběru ideálního kávovaru
  • Jednoduchou formu objednávky
  • Doručení přímo do vaší firmy

Pauza

V naší pražírně Pikola jsme vytvořili jedinečnou směs kávy PAUZA, která je vhodná jak do automatických, tak do manuálních kávovarů. Základem směsi je káva z Brazílie, která vyniká čokoládové-oříškovými tóny. Tu skvěle doplňuje lehce ovocná, sladká káva z El Salvadoru.

    Chci pouze vzorek