tel. +420 776 651 452 | pikola@kafepikola.cz

Doprava zdarma nad 1.000 Kč

Catering

Ať už plánujete zahradní párty pro desítky lidí nebo večeři pro pár známých u vás doma, tak za vás rádi vyřešíme skvělé občerstvení. Naši kuchaři jsou připraveni splnit všechna vaše přání. Napište nám, jaké to jsou!

Na míru vaší akce moc rádi ušijeme parádní catering. Víme, že každá akce je unikátní, ať už jde o oslavu narozenin, rozlučku se svobodou nebo firemní večírek. Umíme připravit totální klasiku, ale moc rádi vaši akci okořeníme moderními pokrmy. Moc rádi vám dobroty nachystáme k vyzvednutí nebo přivezeme za vámi. Umíme i kafe, dezerty nebo vychlazené bublinky!

pikola-catering_001

kávový catering

Moc rádi přípravujeme kávu! Ať už v naší kavárně nebo v terénu. Káva je nejen povzbuzující nápoj, ale má i společenský přesah. Pokud byste rádi zpestřili vaši akci, svatbu nebo oslavu o kávový catering, tak nám napište. Dopřejte vaším hostům skvěle připravenou kávu od našich baristů. Máme kompletně vybavený mobilní bar s profi kávovarem a nabídku připravíme přesně podle vašich požadavků. Umíme připravit malý coffeebreak pro pár firemních hostů, ale i velkou akci pro 300 lidí.

Máte zájem o kávový catering?

Zašlete nám svou poptávku